Eminevim Hangi Kredileri Vermektedir

/
eminevim-hangi-kredileri-vermektedir

Kredileri sadece bankaların vereceğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Zira bankalardan hariç bir çok kurum ve kuruluş bankalardan daha düşük faiz oranları ile şahıslara veya şirketlere kredi sunmaktadır. Bunlara baktığımızda bir çok firma geliyor akıllara. Ancak hangisinin ne şartları var, hangisi daha güvenilir veya en düşük faizli krediyi kim veriyor ? EVET cevabımız bu yazımızda evimemin ile yanıtını bulacak !

Eminevim kredi seçenekleri

Şirketi incelediğimizde uzun yıllar hizmet verdiği görülüyor. Ben kendi adıma yazmak istediğimde yaptığım araştırmalara göre firmanın nasıl hizmet verdiğini ve ne şekilde çalıştığını yazmak istedim. Öncelikle eminevim adından da anlaşılacağı gibi 2 türlü hizmet vermektedir.

  • Ev kredisi olarak
  • Otomotiv kredisi olarak

Yukarıdaki 2 seçenek şu şekilde eminevim kredisi ve eminotomotiv kredisi olarak bizlere sunuluyor. 2 kredi türünden de ortaya çıkan tek sonuç imece usulü ile çalışılması. Yani hemen gidip ev veya araba alamıyorsunuz. Bunun için sıraya girmeniz ve sıranızın gelmesi gerekiyor. Benim acil olarak ev ihtiyacım olduğu için 60000 TL peşinat olsa dahi 5 ay beklemem gerekiyordu. Bu da benim için oldukça uzun süre olduğu için ne yazık ki firma ile çalışamadık. Ancak yaptığım araştırmalara göre eminevim kredisi alanlar çok memnun biz buna kredi demesek dahi dışarıdan bakıldığında kredi anlamı taşıyor.

Eminevim bireysel kredi olarak şuanda bir hizmetin olmadığını belirtmiş. Yani bankalardan adını duyduğumuz ihtiyaç kredisi ne yazık ki şuanda yok bu firmada. Bunun yanında yukarıda yazılan iki kredi baz alındığında her hangi bir faiz oranı ile karşılaşmıyorsunuz. Sadece masraf olarak hangi ilden alacak iseniz 4000 / 6000 TL arasında bir masrafın hizmet bedeli olarak taraflarına verilmesi isteniyor. Tabi bu şartların tam detayları için size en yakın eminevim şubelerinden birine danışmanız gerekiyor.

Banka ihtiyaç kredisi faiz oranları 2016 olarak incelendiğinde yüksek faiz ile ev almak istemeyenlere kesinlikle önerim eminevim. Bankalar bildiğiniz gibi kredi başvurularında bir çok faktöre bakarak, sizlerin başvurularını inceleyip, sonuçlandırıyor. Ancak eminevim veya emin otomotiv de bu işlemler sadece 24 saat içinde gerçekleşiyor.

Evimevim kredi oranları 2016 yılı dahilinde her hangi bir faiz oranının olmadığını belirtelim. Her ay düzenli olarak ödeme yapıyorsunuz ve bu oranı siz belirliyorsunuz. Bu ay paranızın olmadığını farz edersek, gelecek ay bu ayda eksik kalan tutarı ödeyebilirsiniz. Yani her ay 500 TL ödemek isteyen biri ayı geldiğinde 400 TL ödeme yapmış ise gelecek ay 600 TL ödeyerek aradaki farkı kolayca kapatabilir eminevim kredisi ile.

Eminevim kredi veriyor mu ? Bu soruyu her yerde gördüğümüz için firma bireylere ve şirketlere belirli şartlar karşılığında hem eminevim kredisi hem de emin otomotiv kredisi veriyor. Bu sorunun yanı sıra evim evim kredi, eminevim ihtiyaç kredisi veriyormu, eminevim nakit para veriyor mu gibi soruların da yanıtlarını bulabilirsiniz.

This div height required for the sticky sidebar